Всесвітній день туризму

Date: 18 грудня 2017 о 14:28
182 view

Всесвітній день туризму відзначається щорічно 27 вересня. Історія виникнення цього свята досить проста: його було встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

День туризму і в Україні відзначається 27 вересня. Таким чином, він співпадає з Всесвітнім днем туризму.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Державного комітету України по туризму…» згідно з Указом Президента України «Про День туризму» від 21 вересня 1998 року № 1047/98.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристичної організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

А чи замислювався ти, юний друже, чому сьогодні в усіх

державах світу туризм набув значного поширення? Відповідаємо: тому, що туризм активно стає не лише джерелом пізнавання світу, а й сприяє подальшому розвитку природного та історико-культурного потенціалу країн, є запорукою співдружності різних народів, є важливою силою збереження миру.

Ось і в Україні, щоб привернути увагу вітчизняних та іноземних туристів до нашої країни, сприяти ознайомленню їх з неповторним розмаїттям української землі, її великими туристичними можливостями, з 2007 року триває загальнонаціональна акція «7 чудес України», мета якої – показати українцям і світу історично значиме, архітектурно витончене, туристично привабливе, красиве та унікальне обличчя держави, в якій ми живемо.

Відправляючись у похід ти повинен пам’ятати , що туризм – це не просто цікаві враження чи мандрівки, які  дають змогу багато побачити. Це щось набагато більше, те, що важко пояснити словами, а можна відчути лише душею. Тут і незвичність неходжених стежок, і краса природи, і романтика нічного багаття, і щирі душевні розмови біля вогнища, а також ігри, конкурси, змагання, пісні…

Цікаві канікули – канікули в мандрах. Це привабливий варіант відпочинку для непосидючих любителів пригод. Саме тому учнів 8 –Б класу Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 на осінніх канікулах помандрували в Карпати. Задоволенню не було меж. Маса емоцій!  Море позитиву! Мальовничі гірські краєвиди заполонили душі дітей. Учні, справжні шукачі пригод,  піднялися на Говерлу, попили холоднющої води із водоспаду Гук, намилувалися гірською панорамою з оглядового майданчика на Буковелі. Жодна розповідь і жодна фотографія не зможуть передати тих піднесених почуттів дітей. Одним словом – канікули вдалися!!!