З метою пробудження у дітей поваги до традицій та національної культурної спадщини, удосконалення форм та методів художньо-естетичного виховання, вивчення інноваційних методів роботи з учнями, розвитку дитячої творчості, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, підвищення професійного рівня вчителів і залучення учнів до позакласної роботи з 07.04 по 12.04.2025 року у нашому закладі проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу. Програма була цікавою та насиченою.
Тиждень розпочався з бесіди на тему: "Усі професії важливі, усі професії необхідні." З метою актуалізації питання виховання працьовитої особистості, підвищення престижу праці як результату трудової діяльності людини, підготовки до життя в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства, вчителями Черній Н.І., Мороз В.І., Янчак Л.В., Руснак О.О. та психологом ліцею Ліпсюк А.І. проведено ряд заходів, а саме:
Вчителем мистецтва Янчак Л.В. у 5-х класах проведено урок "Образи анімації. Як створюється мультиплікація", який вирізнявся різноманітністю та нестандартним підходом до викладання. Учні з пластиліну виліплювали улюблених мультиплікаційних персонажів — кота Гарфілда та веселого ведмедика Паддінгтона. Учні 6-х класів вивчали життєвий і творчий шлях української художниці Катерини Білокур, створювали власні творчі роботи, відгадували кросворди, ребуси, головоломки, загадки, прислів’я, приказки про працю.
Вчителем технологій Черній Н.І. проведено урок "Майстер-клас виготовлення виробів з деревини" у 5–6 класах.
Мороз В.І., вчитель технологій, провела гру "Господарочка" з учнями 5–9 класів. Також проведено майстер-класи від учителя: "В’язання руками" та "Виготовлення ляльки-мотанки" з учнями 5-х класів.
Практичним психологом Ліпсюк А.І. проведено конференцію "Психологія кольору. Веселковий тонік" з учнями 6–8 класів. Для учнів 9–10 класів організовано акцію "Мудрі повчання" та діагностику догляду за обличчям "Фейс-контроль".
Креативний урок-блог із музики: «Стань музичним ютубером», організований учителем музичного мистецтва Оксаною Руснак, перетворив 4-А клас на справжню YouTube-спільноту. Учні вели діалог про роль музичних блогерів, брали й записували інтерв’ю у своїх однокласників-зірок, які мріють стати відомими музикантами, вивчали топовий контент, творили власний та зарядилися позитивом від музичних блогів і «пранків».
А на завершення — музично-ритмічна гра та драйвове виконання пісні «Зірвем Інстаграм!»
Протягом тижня використовували креативні, нестандартні та нетрадиційні методи й технології навчання та виховання, спрямовані на розкриття творчої та ініціативної особистості, що сприяють залученню учнів до активної співпраці.