Відкриття класу під відкритим небом: «HAPPY-школа - шлях до Європи»

Date: 13 вересня 2021 о 11:59

Сьогодні, 13 вересня, особлива подія у ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Сокиряни – відкриття неймовірного, інноваційного простору за освітнім проєктом «Клас під відкритим небом» із гаслом: «HAPPY - школа - шлях до Європи». У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» та з метою виховання в учнівської молоді дбайливого, шанобливого ставлення до природи, залучення до трудової діяльності, розширення і поглиблення знань з природничих дисциплін, свідомого вибору майбутньої професії у нашому навчальному закладі створили учнівське лісництво. Окрилені вищезазначеною метою - склад лісництва та директор закладу дружньо зініціювали створення нового освітнього простору, що змінить навчальний процес в закладі на кращу сторону, а особливо в карантинних умовах.
Чимало зусиль доклав Сокирянський міський голова та відділ освіти Сокирянської міської ради. Необхідні матеріали придбали за сприяння обласного управління лісового і мисливського господарства та Сокирянського лісового господарства. Не залишилось осторонь і комунальне підприємство «Сокиряни – Благоустрій» Сокирянської міської ради. Серед зелених дерев та сонячних променів навчатися дітям буде в радість. Це – нове, сучасне дихання та новий початок чогось нового!
На святковому дійстві були присутні почесні гості, яких гостинно зустріли, за доброю українською традицією, короваєм на вишитому рушнику, а саме:
- Сокирянський міський голова – Василь Васильович Козак;
- Секретар Сокирянської міської ради – Любов Іванівна Степаненко;
- Начальник відділу освіти Сокирянської міської ради – Галина Іванівна Рябко;
- Директор комунального підприємства «Сокиряни – Благоустрій» Сокирянської міської ради – Ігор Вікторович Маковей;
- Генеральний директор комунального підприємства «Телерадіоорганізації – Сокиряни» - Роман Миколайович Гавдюк;
- Головний редактор міської газети «Дністрові зорі» - Валентина Іванівна Гафінчук;
- Директор закладу дошкільної освіти №1 «Веселка» м.Сокиряни – Тетяна Василівна Герасимчук;
- Директор закладу дошкільної освіти №2 «Барвінок» м.Сокиряни – Анна Сергіївна Гладка;
- Отець Іван Свято – Успенського храму м.Сокиряни;
Сокирянський міський голова та директор навчального закладу спільно з першокласниками мали честь перерізати стрічку та урочисто відкрити приміщення. Після чого отець Іван за доброю традицією благословив та освятив вхід у клас, учнів та вчителів навчального закладу.
В ході свята розпочався дитячий пленер «Україна в серці Європи». Захопливим було театралізоване дійство, коли МАТІР – НАУКА, тримаючи в руках розгорнутий БУКВАР, з різнобарвними стрічками та журавликами, які несли першокласники, провела до умовної країни Знань. Позаду них крокував хлопець в національному вбранні, тримаючи кущ калини в руках, який урочисто висадили перед класом директор закладу, міський голова та перші вчителі – Марина Олексіївна Гаманюк і Людмила Дмитрівна Барчук.
Яскравим завершенням свята стала пісня: «Я люблю тебе, Україно!», яку із великим патріотизмом виконав дует у складі: Дарини Столяр та Павла Бєдного.
Наш навчальний заклад відкрив нову сторінку до європейського майбутнього України. І ця сторінка назавжди залишиться написана українською мовою. Хай квітне Україна, як калина в лузі!