Тиждень безпечного руху на дорозі

Date: 17 вересня 2021 о 11:19

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і берегти здоров’я. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді - це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому, традиційно з 13 по 17 вересня у нашому навчальному закладі проводився тиждень безпечного руху на дорозі, метою якого є поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху та правил пішоходів.
В рамках тижня завданнями, які стояли перед класними керівниками – були – акцент уваги учнів у необхідності спільних дій в сфері дорожньої безпеки, проблеми травматизму, смертельних випадків на дорогах та поліпшення дорожньої безпеки.
«Безпека дорожнього руху на дорозі – це життя!» Саме тому у рамках тижня були проведені наступні заходи:
- 1 - 4 класи – зустріч з інспекторами сектору реагування патрульної поліції Березаном С.М. та Чорним С.С;
- 5 - 7 класи – урок-бесіда за участі працівників поліції «Правила дорожнього руху», бесіда «Безпечна дорога до школи», година спілкування «Увага на дорозі – життя у безпеці», « Дорога і ми», усний журнал «Виконання правил дорожнього руху – запорука твоєї безпеки». В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху і визначили порушення як із боку пішохода, та і зі сторони водія.
Свої знання учні намалювали та презентували у ході проведення конкурсу малюнків «Безпечний рух на дорозі», «Юні учасники дорожнього руху» разом із вчителем мистецтва Янчак Л.В.
Пізнавальним було переглядання фільму «Абетка безпеки на дорозі»;
- 8 - 9 класи – інформаційна хвилина «Ми – учасники дорожнього руху»;
- 10 - 11 класи – бесіда «Безпека дорожнього руху – це життя», вікторина «Культура поведінки в громадському транспорті», усний журнал «Виконання дорожнього руху – запорука твоєї безпеки».
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я.