Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни заради мирного майбутнього.

Date: 29 вересня 2021 о 12:29

Серед найбільш значущих подій світової історії, Другій світовій війні об’єктивно належить особливе й, напевне, одне з визначальних місць, що зумовлено низкою вагомих чинників. Насамперед, ця війна виявилася найбільшим в історії людської цивілізації соціальним катаклізмом – за масштабами розмаху та наслідків, колосальністю спричинених жертв, заподіяних руйнувань і матеріальних втрат вона не має аналогів у світовій історії. Вона належить до тих доленосних подій, результати і наслідки яких на багато десятиліть наперед визначили майбутнє країн та народів світу, стали відправним пунктом і поштовхом до велетенських континентальних геополітичних змін. Жодна інша історична подія не залишила такої глибокої рани у пам’яті переважної більшості народів планети та людських душах, як Друга світова війна – війна небувалих масштабів, що розколола світ не тільки просторово-територіально, а й у часі. Родини, яких торкнулося воєнне лихоліття, зберігають свої рахунки з нею і в наступних поколіннях. Ця війна залишається подією, до якої досі найбільше та найчастіше звертається наша активна історична пам’ять.
Наш навчальний заклад не оминув увагою вшанування загиблих захисників України, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність України. Історичною годиною «Ніхто не забутий!» учні 8-А класу разом із класним керівником Баштан Л.І. увічнили світлу пам'ять загиблих захисників Другої світової війни, партизанів – підпільників та воїнів АТО. Бібліотекар закладу розповіла про страшне лихоліття війни і зокрема, про партизанський рух в Україні. Привернула увагу учнів книжкова виставка «Наш меч скарав найбільше зло», присвячена нашим воїнам - визволителям.
Тож, нехай ніколи не повернуться ті буремні дні! Нехай панує мир на всій землі!