29 вересня 2022 року, з нагоди Всесвітнього дня туризму на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м.Сокиряни відбувся туристсько- краєзнавчий квест "Стежками рідного краю".

Date: 3 жовтня 2022 о 10:45

Квест проходив під гаслом : "Стежину долає той, хто йде і дивиться вперед!". Шалені пригоди, мандрівки станціями, нові цікавинки та несподіванки чекали на учасників - учнів 7-А, 8-А, 8-Б, 8-В та 9-Б класів. Юні туристи об'єдналися у чотири активних команди: "Зумери", "Вулкан", "Соколята" та "Туристи".
Для початку команди презентували свою візитівку: назву, емблему та девіз. Подорож проходила через п'ять станцій, на кожній з яких учасників чекало нове завдання. На станції "Ми готуємось в похід" потрібно було набрати 15 предметів, необхідних для походу. На станції "Медична" командам було необхідно швидко і якісно перебинтувати потерпілому пошкоджену верхню або нижню кінцівку. Станції "Дешифратор" та "Загадкова " - перевірка на кмітливість та ерудицію. На станції "Картограф" та "Візитівка моєї громади" учасники складали із пазлів карту України та створювали візитівку Сокирянської територіальної громади.
До команди організаторів ввійшли: вчителі географії - Пошак Л.Г. та Дорофей С.С.; заступник з виховної роботи Руснак О.О.; педагоги- організатори- Ісар І.М. та Федишина О.В.; класні керівники - Мельник В.В., Тугарова С.С., Слушняк О.В., Боднар Л.В., медична сестра - Долга Т.В.,. вчитель фізичного виховання - Костишин К.В.
Ведучою була учениця 10-Б класу Голуб Оксана.
Компетентне журі оцінювало швидкість та якість виконання учасниками усіх завдань. Діти проявили неабияку зацікавленість, креативність та кмітливість, а також хорошу фізичну форму. Пізнавально-навчальне дійство на відкритому просторі, з фізичними активностями, командний та патріотичний дух - чудово та з користю сприяли активному проведенню дозвілля на території рідної школи.
Директор закладу Олексій Миколайович Козловський привітав усіх учасників та нагородив переможців почесними грамотами і солодким подарунками. Також керівник наголосив на важливості виховувати молоде покоління в дусі здорового способу життя, патріотизму та любові до рідного краю.