«Буремний шлях у майбутнє»

Date: 2 грудня 2022 о 15:11

На нашій планеті живе близько 5000 народів. Їх портрет, архетип, ментальність – це заплутана павутина історичних подій для етнографів. Але є одна річ, яка просто, але досить точно змальовує характер народу – це його державні свята. Те, що об’єднує всіх, тож є важливим для кожного. 21 листопада – саме такий день і відповідь на питання: «Хто такі українці? І що для них головне?»
Тож, в рамках відзначення в ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Тижня Гідності і Свободи кабінетом виховної частини та вчителем з предмету захист України – Е.А. Тиховичем проведено мітинг – реквієм, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько – української війни «Буремний шлях у майбутнє». На тематичний захід навчальний заклад запросив військовослужбовців:
- учасників бойових дій у складі 1-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького, визволителів населених пунктів Оріхове та Гірське на Луганщині - Івана Борисовича Смука (сержанта) та Руслана Юрійовича Кушнаренко (солдата, уродженця з Харківщини).
Розпочався захід проникливим віршем Л.Костенко «Болить мені…», який продекламувала ведуча (учениця 9-Б класу) – Степанятова Ангеліна. З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи прозвучав Державний Гімн України. Учні 9-11 класів схилили низько голови в скорботній хвилині мовчання за загиблих захисників та усіх патріотів України, які віддали свої життя заради нашого щасливого майбутнього. Право покласти квіти до місця вшанування загиблих Героїв – земляків у російсько – українській війні на території Меморіального комплексу м.Сокиряни надали учням 9-А класу – Ганзію Артему, учениці 9-Б класу – Бабій Луїзі, 10-Б класу – Микитюк Ірині та Єваню Костянтину. В ході заходу ведуча запросила до виступу Героїв – військовослужбовців, які розповіли учням про жахливі події російсько – української війни. В цей час у фойє навчального закладу панувала ідеальна тиша. Діти, перейнявшись історіями воїнів, задавали їм запитання, на які почули хвилюючі та з «ноткою гумору» відповіді. На знак вдячності учениці 10-А класу – Гаманюк Марія та 10-Бкласу – Голуб Оксана вручили гостям букети квітів. Завершився захід гаслом: «Ми – незламна країна! Все буде – Україна!»