«ПЛЕКАЄМО ПАТРІОТИЗМ У ДИТЯЧИХ СЕРЦЯХ!!!»

Date: 9 грудня 2022 о 14:36

31 рік тому 6 грудня 1991 року було ухвалено Закон про Збройні Сили України. Але традиції нашого війська та захисту рідної землі налічують тисячоліття нашої славетної історії: Дружина Київської Русі, Запорізькі козаки, Січові стрільці, наші Герої, повстанці і мільйони бійців у складі армії антигітлерівської коаліції під час Другої Світової війни – Святослав Хоробрий, Сагайдачний, Хмельницький, Іван Богун, Іван Сірко, Іван Кожедуб, Людмила Павличенко та багато інших. Всіх, хто служить прикладами військового гарту, мужності та стійкості для сучасного покоління українських військових. І зараз, в ці нелегкі для країни та українців часи, свобода для нас стала найбільшою цінністю, яка немає обмежень. Це символ нашої держави, усієї України, яку захистили від агресії росії у 2014 році й на сьогодні продовжують захищати наші мужні військові.
Тож, напередодні, Дня Збройних Сил України кабінетом виховної частини ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 спільно з вчителем з предмету захист України – Тиховичем Е.А. проведено військово – патріотичний захід «Герої нескореної України». Захід розпочато проникливим відео-кліпом «В той день, коли закінчиться війна!» З нагоди державного свята прозвучав Державний Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які віддали свої життя за Україну. Ведуча (учениця 10-Б класу – Оксана Голуб) запросила до виступу почесних гостей-військовослужбовців:
- Олександра Васильовича Гладкого – полковника, учасника бойових дій, начальника Дністровського районного центру комплектування та соціальної підтримки.
- Олександра Гілярійовича Вулковського - майора, учасника бойових дій, заступника начальника штабу з озброєння Дністровського батальйону територіальної оборони, колишнього викладача навчального закладу з предмету захист України.
- Ірину Олегівну Кононенко – старшого сержанта, інструктора відділення рекрутингу та комплектування 2-го відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Діти з хвилюванням сприймали виступи запрошених, й на знак шани вручили гостям букети квітів.
Родзинкою патріотичного дійства стала хореографічна композиція: «Стефанія» у виконанні учнів 2-А та 2-Б класу під керівництвом Людмили Ходаковської.
На завершення заходу учні мали змогу переглянути виставку зброї та зробити спільне фото з почесними гостями-військовослужбовцями.