«100 ДНІВ НАВЧАННЯ ПЕРШАЧКІВ У ЗЗСО №1»

Date: 9 грудня 2022 о 15:01

Сьогодні усі ми працюємо заради нашої ПЕРЕМОГИ! Учителі, здобувачі освіти та їхні батьки плекають її на нашому освітньому фронті. Один із показових рубежів нашого протистояння агресорові – це відкриті уроки, на яких усі учасники освітнього процесу показують свої здобутки.
100 днів навчання першокласників у ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м.Сокиряни – це визначна подія для нашого навчального закладу. Так вважає і адміністрація школи, і перший вчитель - Скрипник Г.П., яка присвятила цій даті відкритий урок – подорож «До веселкової країни знань». Розпочато захід з «ранкового кола», де дітки закріпили свої знання про зиму: ознаки, прикмети та новорічно-різдвяні свята. Вчитель наголосила на те, що 100 днів навчання – це була кропітка, систематична і щоденна праця першокласників в тандемі з учителями та батьками. Далі учні залюбки склали веселкову LEGO-вежу, де кожен колір символізував шкільний урок: червоний-читання, оранжевий-письмо, жовтий-спорт, здоров’я, фізкультхвилинки, зелений-я досліджую світ, блакитний-«цариця»-математика, синій-мистецтво та фіолетовий-світле віконце у майбутнє. Впродовж проведення заходу учні із захопленням брали участь у роботі, показали набуті знання, вміння та прагнення навчатися, продемонстрували вихованість і дотримання правил школяра. По завершенню уроку діти склали LEGO-вежу «Наші успіхи». Підсумком подорожі став виступ директора з привітанням першокласників та врученням дипломів - «Школяра» кожному учневі.
Протягом відкритого уроку Скрипник Галина Петрівна, як і завжди, презентувала себе як ерудованого педагога та справжнього професіонала, вчителя НУШ, який в першу чергу працює над розвитком наскрізних вмінь та формуванням предметних і ключових компетентностей здобувачів освіти.
Дякуємо за працю і вчителеві, і учням, і батькам! Віримо, що завдяки нашим спільним зусиллям ПЕРЕМОГА вже скоро!