«ЗРОБІМО РАЗОМ ЦЕЙ СВІТ ДОБРІШИМ!!!»

Date: 16 грудня 2022 о 15:45

«ЗРОБІМО РАЗОМ ЦЕЙ СВІТ ДОБРІШИМ!!!»
Милосердя… це слово, до якого ми останнім часом звертаємося все частіше. Чому? Тому, що наше суспільство вже втомилося від грубощів, несправедливості, жорстокості та черствості душ людських.
ЗЗСО І-ІІІ ст. №1м.Сокиряни – це велика й дружня родина, де панують добро, взаємоповага, любов до ближнього та Батьківщини. Ми, попри реалії життя, намагаємося щодня, щомиті творити добро на радість людям та нашій незламній Україні. Саме з цією метою в навчальному закладі з 21.11-14.12.2022р. реалізовано благодійний проєкт «МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ». Напередодні новорічних та різдвяних свят учні школи зібрали багато іграшок, дитячих речей, різноманітних самколиків, які було передано дітям з малозабезпечених сімей нашого навчального закладу та відділу служби у справах дітей Сокирянської міської ради, в рамках проведення акції «Святий Миколай - до кожної дитини». Вважаємо, що кожна дитина в День Святого Миколая заслуговує на свято!
Учні та вчителі нашого навчального закладу не змогли залишитися осторонь жорстокої війни з російським агресором. Тож, в рамках благодійного проєкту передали волонтерці – Альоні Троян у зону активних бойових дій – м.Бахмут та Луганщину воїнам-захисникам: теплі панчохи, ліки, засоби особистої гігієни, продукти харчування, консервації, смаколики, їжу швидкого приготування та невеликий фінансовий внесок в наближення спільної ПЕРЕМОГИ. На знак щирої вдячності воїнам ЗСУ учні навчального закладу створили малюнки та листівки-підтримки, які також відправлено захисникам на фронт. Надіємося, що кожен малюнок зігріє душу і серце наших мужніх Героїв.
Подяка всім хто долучився до благодійного проєкту «МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ!» Це свідчить про нашу єдність у вмінні відчути чужий біль, прагненні допомогти тому, хто потребує підтримки. Пишаємося теплом сердець батьків, учнів та учителів! Тож, творімо добро і надалі! Наближаймо перемогу разом!