Дитячі казки «Казки Погорєлова»

Date: 10 березня 2023 о 09:22, Refreshed 10 березня 2023 о 09:26
53 view

Здавна книга допомагає дитині відкрити свій внутрішній світ, бути впевненішим у собі, займатись тим, що подобається та додає дитині радість, відкриває всі межі фантазії, розвиває свої таланти і віру в свої сили.
Не завжди дорослі можуть зрозуміти уяву своєї дитини про казку та надати дитині відповіді на поставлені запитання щодо прочитаного.
Книги Є. Погорєлова написані досить цікаво та захоплююче для дітей різної вікової категорії. Цікавим є те, що написані книги двома мовами – українською та англійською, що відкриває великі горизонти для сприйняття казок іншою мовою, та відкриває їх зміст по новому, а це є досить важливим в сьогоденні. Тому, твори Є. Погорєлова можуть стати якісним дидактичним матеріалом на уроках вивчення англійської мови учнями початкової школи.
Вважаю, що через події в Україні, зараз, як ніколи, було б доречним саме такими казками відволікти дітей від пережитого та побаченого, та за допомогою Книги перенести їх внутрішній світ до чарівник казкових історій, в яких є місце яскравим мріям, цікавим пригодам, багатій уяві, казковим фантазіям і НЕ МАЄ МІСЦЯ ЖОРСТОКОСТІ… Впевнена, що такі книги є великою підтримкою, особливо для батьків та дітей, які через російське вторгнення в Україну у 2022 році, перебувають на даний час за кордоном в різних куточках нашої планети.
Автор торкається дуже важливих для дітей тем: добра та зла, любові та поваги до природи, взаємодопомоги, самопожертви… Разом з тим казки є досить сучасними, сюжети казок мотивують дітей дочитати твір до кінця, також тішить і те, що до кожної з казок додається професійна аудіо-версія, а тому комплексне використання текстового та аудіо-варіанту, позитивно сприяє формуванню правильної вимови, інтонації, сприйняття тексту на слух.
Зміст, сюжети казок молодого автора спрямовані й на те, з чим діти часто зустрічаються в повсякденному житті – невпевненості в собі відсутність уваги батьків та дорослих. Написані книги в доступній та близькій для дітей формі, де розповідаються звичайні життєві ситуації в незвичайному ракурсі. Саме такі казки допоможуть українському читачеві насолодитись цікавою історією, виховати моральні цінності, збільшити словниковий запас іншомовних слів і не тільки, а батькам провести час разом з дітьми!
Сподіваємось, що українські читачі матимуть змогу читати саме нашою рідною солов’їною, милозвучною та такою багатою українською мовою. Виховуймо дітей через казки! Ми з нетерпінням чекатимемо на поповнення наших полиць новими сучасними КАЗКАМИ!
Бібліотекар
Сокирянської ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.
м.Сокиряни
Гнатюк Антоніна Сергіїївна