Тиждень англійської мови.

Date: 24 березня 2023 о 15:21
82 view

Метою сучасної освіти є всебічний розвиток дитини, як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей. Формування громадян здатних до свідомого життєвого вибору, збагачення на цій основі їх інтелектуального, творчого, культурного потенціалу, підвищення освітнього рівня.
Одне із основних місць в освіті сьогодення займає питання опанування іноземними мовами, як засобом спілкування. Для глибшого мотивування учнів щодо вивчення англійської мови, поглиблення інтересу до культури та традицій народу, мову якого вивчаємо та згідно плану роботи школи з 13.03.2023 по 17.03.2023 в нашій школі тривав тиждень англійської мови.
Вже є доброю традицією планувати різноманітні, цікаві заходи, проводити цей тиждень насичено і плідно. І цей навчальний рік не став виключенням.
До заходів підключилися, як учні старшої школи, так і початкової. Оскільки в школі змішана форма навчання, то учні, які вчилися дистанційно, брали участь в заходах онлайн. Всі учні 8-х класів переглянули мультфільм “Soul”. Учень Руснак М.М. Павло Федишин(8-А кл.) підготував і представив на уроці презентацію “Визначні місця Лондона”.
Улюбленим видом роботи наших дітей є виконання проектів. Учні 4-х класів працювали над проектами на тему “Мої повсякденні справи”, а учні 3-х класів виконували проектні роботи “Мій ранок”. Дівчата 8-В класу створили газету-проект “Відомі англійські письменники”, а вихованці Баштан Л.І.(10-А, 9 кл.) — “Загадковий злочин”, “Капсула часу”.
Другий рік поспіль вчителі англійської мови проводять позакласний захід “Англійські традиції чаювання”. Минулого року такий захід провела Швець Н.В., а цього року традицію продовжила Смеречинська К.Д. зі своїмии учнями 10-Б класу. Під час заходу учні підготували і розповіли своїм однокласникам та гостям всі тонкощі традицій чаювання в Англії. За англійськими рецептами приготували чай та пригостили всіх присутніх.
Ковалюк Б.В. зі своїми вихованцями 4-Б класу дізнались про традиції святкування Дня Св. Патріка. Крім вище вказаних заходів вчителі англійської мови провели віртуальні подорожі, вікторини та брейнринги, квести, а також переглянули відеоролики про визначні пам'ятки Великої Британії та США.