ЛІТНІ КАНІКУЛИ - ПОРА ВІДПОЧИНКУ ТА РОЗВАГ!

Date: 19 червня 2023 о 16:18

І провести їх кожному хочеться цікаво, весело і корисно. Саме для цього і створений наш пришкільний табір відпочинку «Соняшник», який функціонував з 5 по 16 червня 2023 року. До відпочинку залучено 30 учнів. Це чудова нагода поспілкуватися з друзями, проявити свою творчість, побувати на екскурсіях в цікавих місцях та взяти участь у спортивних заходах ! А наші чудові вихователі завжди у цьому допоможуть!
І традиційно, в перший день після відкриття, діти створювали емблему загону, складали девіз, згідно напрямку роботи табору "Екологія рідного краю".
Всю табірну зміну працювали плідно за планом. Завданням загону учнів 5-х класів було — виконати проєктну роботу “Фото гербарій”, для цього була запланована екскурсія до міського парку, де учні вивчали особливості флори рідного міста, а родзинкою екскурсії був квест "Our environment”, який сподобався учням як середньої так і старшої школи.
Завданням другого загону (учні 8-х класів) було зібрати інформацію, та виконати проєктну роботу “Ставок «Любительський» — популярна зона відпочинку”. З цією метою ми запланували поїздку до ставка, де зустрілися з Архіповим В.К., головою товариства “Поплавок”. Він розповів ,як товариство впорядковує і опікується цією рекреаційною зоною відпочинку. Окрім серйозної роботи, дітям організували пікнік, а також Кучерява Г.М., учитель історії, провела з ними “Козацькі розваги”.
Учням третього загону (10-Б клас), завдання було найскладніше - зібрати та упорядкувати інформацію про ще одну улюблену зону відпочинку нашого міста - купель “Сармат” . Для цього ми вирушили у похід до цього місця. Було організовано сніданок на природі, який діти зготували за допомогою вихователів на відкритому вогнищі, а також провели конкурс українських пісень.
Зібравши і опрацювавши інформацію, всі загони на відмінно справилися зі своїм завданням. В останній день роботи табору під час закриття вони продемонстрували та захистили свої англомовні проєкти. Оскільки табір у нас мовний, діти щодня мали змогу практично застосовувати знання з англійської мови, які отримали протягом освітнього року в таких інтерактивних заходах: англійська церемонія чаювання, квести, турніри з настільних ігор, тощо.
Закінчилася табірна зміна,
Повертатись додому вже час,
Залишаєм шкільні оці стіни
Хай чекають до вересня нас!
І дякуємо всім за чудово проведений час у нашому таборі!
До наступних зустрічей!