«БУТИ СПОРТИВНИМ – МОДНО!»

Date: 4 жовтня 2023 о 11:13
92 view

З 25.09 по 29.09.2023р. в ОЗ «Сокирянський ліцей №1» відбулися заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня.
Саме фізичне виховання є одним із важливих напрямків освіти, воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров'я учнів, гармонійний розвиток, формування у дітей життєво важливих рухових умінь і навичок, звички до здорового способу життя, виховання почуття патріотизму, а також надання можливостей дізнатися про олімпійські види спорту та поспілкуватися з успішнішими спортсменами.
Протягом тижня учні знайомились з історією Олімпійських ігор, кодексом учасників змагань і принципами Олімпійського руху. Олімпійський тиждень включав в себе різного роду активності – цікаві естафети, турніри та змагання. Організаторами тижня виступили: вчителі фізичного виховання – О.М.КОЗЛОВСЬКИЙ, К.В.КОСТИШИН, Ю.В.САВЧУК, вчитель образотворчого мистецтва – Л.В.ЯНЧАК та бібліотекар АС. ГНАТЮК.
Розпочато Олімпійський тиждень з бесіди «Олімпійський рух на Україні».
В рамках Олімпійського тижня бібліотекарем ГНАТЮК А.С. організовано книжкову виставку спортивної літератури «На Олімпійській хвилі», яка складалася з наукових, періодичних і навчальних видань. Виставку відвідали учні 2 класу, 9-В класу та 11-А класу, з якими проведено бесіду, щодо користі фізичної культури і спорту.
Між командами учнів 5-8 класів (під керівництвом К.В.КОСТИШИНА та Ю.В.САВЧУКА) відбулися товариські змагання з міні – футболу із такими здобутками: 5-А клас – І місце, 6-Б – ІІ (4:0), 8-А – І місце, 8-Б – ІІ (1:0), 8-Б – І місце, 7-А – ІІ (2:0).
Учні 2-4 класів змагалися в захоплюючих змаганнях «Веселі старти». Під керівництвом О.М.КОЗЛОВСЬКОГО та К.В.КОСТИШИНА учні посіли такі місця: 3-А-3-Б класи – І місце, 2 клас – ІІ місце, 4-А-4-Б – І місце, 4-В – ІІ місце.
До Олімпійського тижня долучилась і вчитель образотворчого мистецтва – Л.В.ЯНЧАК. Під керівництвом педагога діти створювали цікаві та змістовні плакати на спортивну тематику, брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті», малювали на асфальті «Я - майбутній олімпієць».
Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення незабутніх та захоплюючих змагань з баскетболу (3*3) серед вчителів і учнів. Майже у рівній боротьбі серед команд (хопців-чоловіків) «Старлайф», «Дружба» та «Козаки»-(педагоги), перемогу здобула команда вчителів - (І місце). Затято змагалися і команди (дівчат-жінок) «Слава» (І місце), «Олімп» (вчителі – ІІ місце), «Соколи» (ІІІ місце).
Хороший настрій та активний відпочинок супроводжував здобувачів освіти впродовж Олімпійського тижня. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашому навчальному закладі працюють та навчаються сильні, спритні й сміливі люди.
Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!