ДОСЛІДЖУЄМО, ПІЗНАЄМО,РОЗВИВАЄМОСЬ- ВІДПОЧИВАЮЧИ!

Date: 22 грудня 2023 о 12:08

Усе найкраще та найцікавіше в житті розпочинається в початковій школі!
Навчання, спілкування, розваги, подорожі, екскурсії….
Днями,я та мої маленькі інтелектуали 4-А класу, вирішили поповнити нашу скарбничку незабутніх миттєвостей проведених разом і вирушили на екскурсію до одного із найкрасивіших міст Європи, столиці Буковини.
І ось ми в Чернівцях!
Це місто, з першого погляду, зачаровує своєю красою і неповторністю. Воно насичене особливим колоритом, славиться багатою історією, неймовірною архітектурою, мальовничими краєвидами.
#ЧНУОБʼєктВсесвітньоїспадщиниЮНЕСКО
Перед нами відкривається вид на окрасу міста, шедевр архітектури- Чернівецький університет!
Очі діток засвітились, адже раніше вони бачили цю архітектурну перлину лише на фото. Перше враження дітей від побаченого описати складно.
Словом- грандіозно!
На вході нас зустріла екскурсовод пані Діана і розпочала екскурсію. Особливо, дітей та батьків, привабив центральний корпус університету, Мармурова, Блакитна та Червона зали.
А ще, ми мали можливість, прогулятись територією університету, побувати у Храмі Трьох Святителів, послухати церковний спів, помолитись та запалити свічечку. Цей момент був особливо щемливим.
Прощатися з українським Хогвартсом не хотілось, але попереду заплановано ще багато цікавого
#МузейнаукиЧернівці
За пів години, діти завітали до музею науки – «інтерактивного простору без заборони», який надає дітям можливість досліджувати сутність фізичних, хімічних та біологічних явищ.
Головне, що тут можна до всього доторкнутись, взаємодіяти з усіма експонатами і саме так дізнаватися, як працює наука в реальному житті.
Тим більше було цінним те, що багато чого діти вивчали теоретично, а спробувати на практиці можливості не мали. Вони гралися з експонатами, досліджували, проводили експерименти і завдяки цьому поєднувалась навчальна та розважальна функція музею.
Таке враження, що там зупиняється час! Діти бігали від одного експонату до іншого, все хотіли спробувати і в один голос казали: « Це щось неймовірне! Я, обовʼязково, приїду сюди ще!»
#КраїнаМрійЧернівці
Наш супер-день продовжується і попереду розваги без обмежень в центрі дитячого щастя- « Країни мрій»!
Це найбільший і найсучасніший дитячий розважальний центр у Чернівцях!
Отут уже,мої маленькі друзі, «відірвались на повну» і досхочу розважались на різноманітних гральних локаціях: великий лабіринт, басейн із кульками, поролоновими кубиками, бізіборди, ніндзя-парк, сучасна зона інтерактиву та віртуальної реальності, творча майстерня та багато іншого.
А щоб поновити сили діток під час відпочинку, батьки організували їм смачний обід з піцою та іншими смаколиками.
Отак, минув наш,насичений подіями, день.
Час повертатися додому!
Я дивилася на втомлені, але
усміхнені дитячі личка, палаючі захватом очі, відчувала їхні довірливі обійми, чула їхні щирі враження і думала: « Ось те, задля чого і було організовано цей радісний,змістовний та пізнавальний відпочинок» Адже спільні емоції , живе спілкування, участь у розвагах та активність зближують, а щасливі дитячі спогади є фундаментом життєвого успіху! Так хочеться, для них, безтурботного і яскравого дитинства( наскільки це можливо в умовах війни) Безтурботного, але свідомого! Ці діти - наше майбутнє, яке формується сьогодні!
Давайте частіше робити їх щасливими! Бо, лише
щасливі та допитливі діти здатні побудувати успішну країну!!