«СИЛА ДУХУ ГАРТУЄТЬСЯ В ЄДНОСТІ»

Дата: 22 січня о 17:05
Автор: Ткач А. А.
18 переглядів

Цьогоріч ми вдруге відзначаємо День Збройних Сил України в умовах повномасштабної війни за право українського народу на вільне життя у вільній країні. Збройні Сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи ПЕРЕМОГУ.
У цей важкий час важливо пам’ятати про наших Захисників і Захисниць, які виконують надважливу місію. Тож, сьогодні, в ОЗ «Сокирянський ліцей №1» за організації кабінету виховної частини та вчителя з предмету «Захист України» - Мадея Ю.В. відбулась ПАТРІОТИЧНА ЗУСТРІЧ з учасниками бойових дій у війні з російським агресором «СИЛА ДУХУ ГАРТУЄТЬСЯ В ЄДНОСТІ», присвячена Дню Збройних сил України. Розпочато захід патріотичним відеороликом: «ЗІ СВЯТОМ, ВІДВАЖНІ ВОЇНИ ЗСУ!» Учні та бійці гордо підвелись. Прапороносна група у складі учнів 11-го класу - ОЛЕКСАНДРА НАСТАСІЯ, ОЛЬГИ та КАТЕРИНИ ДЕЙБУК внесли Державний стяг України. Після чого всі присутні виконали Державний Гімн України. Доповнила патріотичну зустріч прониклива театралізація: «НАРОД МІЙ Є! НАРОД МІЙ БУДЕ!» за участі старшокласниць – ВАЛЕРІЇ КУЦЮРУБИ, ДАРИНИ СТОЛЯР, ОКСАНИ ГОЛУБ, БОГДАНИ ФАРМАГЕЙ, ДІАНИ КРУПЧИНСЬКОЇ, ВІКТОРІЇ ГОНЦИ, ІРИНИ МИКИТЮК. Ведуча заходу – ІРИНА МИКИТЮК закликала вшанувати світлу пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.
Відважний дух цього свята з нами прийшли розділити почесні гості, справжні патріоти-військовослужбовці:
- ПЛЕНГЕЙ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – учасник бойових дій, штаб-сержант прикордонної комендатури швидкого реагування, вчитель фізичної культури навчального закладу; ДУТЧАК ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - учасник бойових дій, сержант, командир мотострілкової дивізії; НЕСТЕРЮК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ – водій-розвідник 97-го окремого батальйону, частини А-7220; Військовослужбовці державної прикордонної служби України, відділу прикордонної служби «Сокиряни»:
- КВАСЮК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ - учасник бойових дій, майстер-сержант; ДАВИДЯН ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ - учасник бойових дій, сержант; ЧУМАКОВ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ - учасник бойових дій, сержант; ШАВАРДАК АННА СЕРГІЇВНА – майор, заступник начальника відділу прикордонної служби «Сокиряни» з персоналу; ДЕРКАЧ МАРІЯ ІВАНІВНА – майстер-сержант відділу прикордонної служби «Сокиряни». В теплій та дружній атмосфері, під час виступів, військовослужбовці закликали учнів вчитися переборювати всілякі труднощі, обрати вірний шлях в житті та бути гідними громадянами своєї країни.
У залі панувала неймовірна атмосфера патріотизму, творчості та віри у наших Захисників. Бо цього дня діти присвятили свої виступи незламним Героям. Пісня «УКРАЇНСЬКА ЛЮТЬ» прозвучала у виконанні ДАРИНИ РЕШЕТНІК, під керівництвом – Віоріки Бацько, Оксани Руснак, Юрія Мадея. Авторською гуморескою Т.Ткач - «МОЛЬФАРКА» розважила присутніх - ЮЛІЯ МАДЕЙ, (керівник – Таїна Ткач). «Я НАМАЛЮЮ НА ПАПЕРІ ЩАСЛИВУ ДИТИНУ!» - саме цю мрію відтворила у пісні ЗЛАТА ГЕРАСИМЧУК, під керівництвом – Євгена Столяра. Хвилююча пісня «ТАМ, БІЛЯ ТОПОЛІ» прозвучала у виконанні ЛІЗИ ТКАЧ у супроводі тріо гітаристів - МИХАЙЛА СЕЛЕЗНЬОВА, АНТОНА СЛУШНОГО та ЮРІЯ МАДЕЯ, (керівники – Оксана Руснак та Юрій Мадей). Надзвичайно творчий, дитячий вокальний ансамбль, під керівництвом Євгена Столяра виконав пісню «ЦЕ МОЯ КРАЇНА!» Родзинкою заходу стала хореографічна композиція «МИ БУДЕМО ЖИТИ!» у виконанні одинадцятикласників, (керівник – Людмила Ходаковська).
В ході заходу, директор навчального закладу – А.А.ТКАЧ у виступі побажав Захисникам, щоб віра українців оберігала їх від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпувалася навіть у найскладніші миті.
Особливий інтерес в учнів виник до зброї та екіпірування військовослужбовців, представлених на заході завдяки представникам державної прикордонної служби України, відділу прикордонної служби «Сокиряни». Найсміливіші діти спробували взяти в руки автомат та приміряти бронежилет.
По завершенню патріотичного зібрання, на знак щирої вдячності, учні навчального закладу вручили Захисникам Янголи – мотанки, які, сподіваємось, стануть для бійців потужним оберегом від негараздів та всилятимуть велику віру в нашу ПЕРЕМОГУ.
Слава Збройним Силам України!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.