«МОЯ ПРОФЕСІЯ-ВІЙСЬКОВИЙ»

Дата: 14 лютого о 11:26
Автор: Ткач А. А.
31 перегляд

Професія військового: що може бути більш почесним і необхідним, ніж захищати свою країну? У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості. А до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. Обираючи професію, більшість підлітків замислюються про те, чи буде отримана спеціальність актуальною в майбутньому. Поряд з професіями, які стають модними на кілька років, а потім безслідно зникають з ринку праці, існують спеціальності, які будуть існувати до тих пір, поки існує людство. Сучасний світ наполегливо диктує нам нові стандарти існування. Ключовим серед них виступає безпека – безпека людини та суспільства.
Тож, сьогодні, з метою профорієнтаційної роботи із військової тематики та агітації до вступу у Вищі військові навчальні заклади у ОЗ «Сокирянський ліцей №1» відбулася зустріч для старшокласників з представниками другого відділу Дністровського РТЦК та СП (районного територіального центру комплектування та соціальної підготовки). Захід проведено спільно з кабінетом виховної частини. Майстер-сержант – ШИМАНСЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА ознайомила учнів з новітніми інформаційними технологіями у військовій справі, умовами вступу у ВВНЗ, переліком факультетів, напрямками підготовки, програмами, перевагами та актуальністю обраних напрямків навчання у військовій службі. Адже військова служба серед інших видів діяльності має ряд переваг.
По завершенню заходу учням було надано інформаційні матеріали, буклети, листи про перелік навчальних закладів та умови вступної кампанії.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.