«Найбільший урок у світі»

Date: 16 травня 2019 о 09:00

Сокиряни, 16 травня 2019 року - У Всесвітній день вишиванки Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» - ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.

У 2015 році світові лідери затвердили 17 глобальних цілей, які мають на меті викорінити бідність, подолати нерівність та несправедливість та зупинити зміну клімату до 2030 року. На думку ЮНІСЕФ, для досягнення цих цілей діти повинні знаходитися у центрі формування порядку денного.

Ціль всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі» - провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із глобальними цілями. В Україні проект охопить 450 міст та містечок, де відбудуться уроки для 15 тисяч дітей про глобальні цілі, лідерські навички та про те, як діти можуть захистити свої права.

У ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 м.Сокиряни ЮНІСЕФ зібрав 70 юних лідерів для участі у навчальній сесії «Найбільший урок у світі», яка розпочинає проект. Під час заходу школярі мали можливість прийняти участь у тематичних уроках «Глобальні цілі сталого розвитку». Діти також обговорили найбільш ефективні навчальні методи та отримали необхідні знання з даного проекту.

«Найбільший урок у світі» відбувся завдяки партнерству з Волонтерами ООН, амбасадорами ЮНІСЕФ.

ЮНІСЕФ презентував онлайн курс, присвячений проекту із спеціальними тематичними уроками про Глобальні цілі, освіту, мир, рівність та права дітей, а також із практичними порадами.

Амбасадори закликали школярів, вчителів приєднатися до «Найбільшого уроку у світі», ознайомили дітей з Глобальними цілями та правами дитини для того, щоб кожний їхній голос був почутий.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до:

Анни Євангелій та Іванни Підвисоцької  Проект «Найбільший урок у світі», +38.095.417.4818, evangelieva@ukr.net

Про ЮНІСЕФ

В усій своїй діяльності ЮНІСЕФ відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ми працюємо у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання в площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль до охоплення найуразливіших і соціально Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter, Facebook та Instagram.