Школа двері відчиняє

Date: 2 вересня 2019 о 08:13, Refreshed 3 вересня 2019 о 18:21

Школа двері відчиняє

Я люблю рум’яну осінь,

Над садами чисту просінь.

Золото пшениці в полі,

Перший дзвоник в нашій школі.

1 вересня - особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини.

Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї школи. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

У цьому навчальному році наша школа гостинно відкрила двері для 60 допитливих і непосюдичих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Гучним оплесками першокласників зустріли усі присутні. На шкільне подвір’я привели діток перші вчителі  Долга І. І. та Погорловська Т. Л. - талановиті, творчі, невтомні чарівниці дитячого настрою і святкових розваг. Вони із задоволенням приєдналися до шкільної родини.  Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі. Скоро вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку – школу.

Директор школи Заришняк Д. М. привiтала з початком нового навчального року учнiв, їхнiх батькiв та вчителів, побажала   нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році  діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними.

Пiд час урочистостей учні,  вчителі,  гості та  батьки   виконували Гімн України разом із  учасниками студії естрадного співу Столяра Євгена .

Саме в цей день учні з особливою теплотою та трепетом у серці, згадали своїх вчителів, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Хай буде всім нам день оцей, як свято,

Хай буде щастя в серці у батьків.

Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий

Хай буде радість вищою від сліз